DUBIS BAND
Zespół prezentuje światowe i polskie covery. Wszyscy członkowie zespołu przez wiele lat z wielkim powodzeniem występowali przed publicznością Polski, Austrii, Szwajcarii, Niemiec, Finlandii, Norwegii i wielu innych krajów. Każdy z nas ma ogromne doświadczenie sceniczne i wieloletni staż artystyczny.
Dokonałe wokale, brzmienie i dobór repertuaru, to główne atuty zespołu. Od wielu lat jesteśmy chętnie zapraszani do udziału w wielu koncertach dla publiczności o różnorodnych gustach muzycznych.Nasze umiejętności i profesjonalny vocal Ewy doceniło i docenia szerokie spektrum odbiorców naszej muzyki.

Gramy zarówno duże imprezy plenerowe jak również małe i średnie imprezy integracyjne dla firm i osób prywatnych. Jesteśmy w czołówce zespołów obsługujących imprezy weselne. Zasadniczo gramy w trio /uroczystości weselne/. W razie potrzeby przy większych imprezach jest możliwość zwiększenia składu do 5-ciu osób. Dysponujemy własnym nagłośnieniem (również duże plenery), oświetleniem i transportem. Prowadzimy konferansjerkę.
Dla firm wystawiamy fakturę VAT.

Zespół w składzie:

Ewa Dubis - wokal,
Robert Paradowski - instrumenty klawiszowe, akordeon, skrzypce, wokal.
Serguei Tsekh - instrumenty klawiszowe, wokal, git, bass,
Zapraszamy !!! ....