-->
Zespół prezentuje światowe i polskie covery. Wszyscy członkowie zespołu przez wiele lat z wielkim powodzeniem występowali przed publicznością Polski, Austrii, Szwajcarii, Niemiec, Finlandii, Norwegii i wielu innych krajów.

Każdy z nas ma ogromnie doświadczenie sceniczne i wieloletni staż artystyczny. Dokonałe wokale, brzmienie, dobór repertuaru, to główne atuty zespołu.

Wszystko to sprawia, że jesteśmy chętnie zapraszani do udziału w wielu koncertach dla publiczności o różnorodnych gustach muzycznych.

Nasze umiejętności i profesjonalny vocal Ewy doceniło i docenia szerokie spektrum odbiorców naszej muzyki. Gramy zarówno duże imprezy plenerowe jak również małe i średnie imprezy integracyjne dla firm i osób prywatnych. Jesteśmy w czołówce zespołów obsługujących imprezy weselne.
Zasadniczo gramy w trio /uroczystości weselne/. W razie potrzeby przy większych imprezach jest możliwość zwiększenia składu do 5-ciu osób. Dysponujemy własnym nagłośnieniem (również duże plenery), oświetleniem i transportem. Prowadzimy konferansjerkę. Dla firm wystawiamy fakturę VAT.
/więcej..../
Kontakt:

Ewa Dubis: 0-606-719-283
email: ewadubis@gmail.com

Skład zespołu:

Ewa Dubis - wokal,
Ludmiła Tsekh - wokal
Serguei Tsekh - instrumenty klawiszowe, git bass, git, wokal.

Wspołpraca w rozszerzonym składzie zespołu:
Wojciech Jarzyński - wokal, piano, git.elektryczna, git. akustyczna
O NAS     :::     MP3     :::     GALERIA     :::     KONTAKTY     :::     TERMINY