Centrum  Zaopatrzenia  Gastronomii

"Wniosek " - dla zainteresowanych zamieszczeniem reklamy lub linku Swojej Firmy w naszym katalogu związanym z branżą HoReKa.

__________________________________________________

Jeśli chcesz zamieścić darmowo link lub reklamę swojej Firmy wypełnij poniższe zgłoszenie. Warunkiem umieszczenia materiałów reklamowych jest zamieszczenie n/w linku na Państwa stronie www. Po przejżeniu przez redaktora Waszej strony i zatwierdzeniu zgodności z tematem
link witryny zostanie zamieszczony w menu głównym w dziale "Firmy HoReKa" wedłóg kolejności zgłoszeń.
__________________________________

 

1. Dane Firmy

Nazwa strony:

 
Adres http://

 
Opis działalności:

 
URL banera/logo http://

 
E-mail:
2.Informacje dodatkowe

Krótka nazwa Firmy:

 
Tel/fax:

 
Miejscowość/kod:

 
ulica/nr.:

 
Słowa kluczowe:

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DUBIS z siedzibą przy ulicy Potocka 8/84 w Warszawie. Wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania lub usunięcia.

Wyrażam zgodę na zamieszczenie linku do strony głównej, możliwość korzystania z linków do poszczególnych podstron oraz na przekazanie podanych w formularzu informacji Agencji DUBIS zajmujacej sie organizacja dostaw i marketingiem w dziale odbiorców z segmentu HoReKa w naszym E-magazynie.. Aby formularz był ważny pole to musi być zatwierdzone!
Dziękujemy za dodanie strony.
Prosimy o dodanie linku zwrotnego do naszej strony. Przyspieszy to znacznie procedurę dodania Państwa witryny reklamowej.
« powrót